Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz

7/24 Asistance Yol Yardım Hizmetleri

Hasar bildirimi ve acil durumlarda (0) 212 242 80 80 numaralı Meç, yol yardım hattı'nı 7 gün 24 saat kesintisiz olarak arayarak, çekme, kurtarma, gerektiğinde kapsamlı bir hizmet yelpazesinden yaranalabilirsiniz.

periyodik bakım hizmetleri

Periyodik Bakım Hizmetleri

Aracınızı sorunsuz ve güvenle kullanmanız için bakım ve onarımlarınızın, ücreticilerin belirlediği periyodik bakım planı çerçevesinde yetkili servislerde yapılması ve en kaliteli hizmeti almanız için çalışıyoruz. Size sunmakta sorumlu olduğumuz bu hizmetin en verimli şekilde sağlanabilmesi için periyodik bakım zamanlarınızı takip etmenizi rica ediyoruz. Bakım zamanınız geldiğinde  0212 242 80 80 nolu telefondan Meç Rent a Car yetkililerine ulaşmanız yeterlidir.

Lastik Hizmetleri

Lastik Hizmetleri

Aracınızla güvenli yolculuk edebilmeniz için lastiklerinizi mevsimnine uygun olarak değiştirilmesi gerekmektedir. Kış lastiği için kar yağışı beklememenizi ve ülkemiz iklim şartlarına uygun olarak kış lastik taleplerinizi Ekim ayı içerisinde Meç Rent a Car yetkililerine iletmeniz yeterli olaraktır.

Yedek araç hizmeti

Yedek Araç Hizmeti

Firmanız/şahsınız ile yapılan sözleşmede belirtilen bakım/onarım süresi geçecek işlemlerde yedek araç temin eder, aracın teslimatı ve yönetimiyle ilgileniriz. 

Yedek araç hizmeti

Hava Limanı & Adrese Teslim

Firmanız/şahsınız ile yapılan sözleşmede belirtilen adresinize araç teslimatı ücret karşılığı verilmektedir. 

İletişim Bilgileri
0212 242 80 80 : : info@mecrentacar.com : 0212 242 80 80 şehit mithat yılmaz caddesi reşit efendi sokak no:10/a Sarıyer İstanbul