Hakkımızda

Hakkımızda
Hakkımızda

Meç Rent a Car, bünyesinde faaliyete başlayarak edindiği deneyim ve uzmanlık ile müşterilerine uzun süreli araç kiralama hizmeti vermektedir. 1992 yılında Sarıyer'de kurulan MEÇ, Türkiye’nin tüm illerinde profesyonellikten ödün vermeyen çalışanları ile hizmete devam etmektedir. Meç, merkezi Sarıyer olmak ile birlikte birey ve tüm kuruluşlara kurumsal yıllık araç kiralama hizmeti sağlamaktadır.

Meç Rent a Car, tüm tüzel kişilerin ve işletmelerin araç kiralama hizmeti ile karşılamanın yanı sıra, periyodik bakım ve onarım, 7/24 kesintisiz yol yardımı, hızlı hasar yönetimi, muadil araç hizmeti ve lastik yenileme gibi müşterilerini rahat ettirecek ek hizmetleri de sunmaktadır. Meç, tecrübesi ve güveni ile kiralanan araçların tamir bakım işlemlerini Türkiye’de bir çok şehirde bulunan anlaşmalı servis noktaları ile müşterilerine garantili ve kesintisiz hizmet vermekte ve kiralanan araçlar sigortalarla güvence altına alınmaktadır.

Yasal prosedürleri ve vergilendirme işlemlerini üstlenen Meç Rent a Car; kasko, trafik sigortası, vergi pulları, fenni muayene, egzoz muayenesi gibi takip ve zaman gerektiren işlemleri de hızlı ve etkin bir şekilde çözümleyerek, müşterilerinin kendi ana işlerine odaklanması konusunda zaman, personel ve finansman tasarrufu sağlamaktadır. Özellikle Sarıyer araç kiralama hizmetinde profesyonel çözüm sağlayan Meç araç kiralamanın tüm bu hizmetlerinden Türkiye'nin tüm illerinden yararlanabilirsiniz. Merkezi Sarıyer olmak ile birlikte Meç Rent a Car en az 1 gün  ve en fazla 12 ay olmak üzere tüzel kişiler ya da işletmeler için araç kiralama hizmeti vermektedir.

İletişim Bilgileri
0212 242 80 80 : : info@mecrentacar.com : 0212 242 80 80 şehit mithat yılmaz caddesi reşit efendi sokak no:10/a Sarıyer İstanbul